Šťastnejšia byť nemôže! Herečka Natália Puklušová prežíva nádherné životné obdobie, v ktorom sa prvýkrát pripravuje na rolu mamy. Kráska sa netají tým, že otehotnieť jej trvalo dlhšie. Dôležité však je, že sa to podarilo.

Natália Puklušová sa svojho prvého dieťatka dočká tesne pred štyridsiatkou. Je všeobecne známe, že čím je žena staršia, tým je jej cesta za bábätkom ťažšia. Potvrdzuje to aj obľúbená herečka, ktorá nemá problém hovoriť o tom, že sa jej nepodarilo otehotnieť hneď, ako si zmyslela byť mamou.

V rovnakej situácii sa nachádza nemálo žien, ktoré skúšajú všetko možné aj nemožné, aby bolo ich vajíčko schopné oplodnenia. Rady si tak pýtajú i od Natálie. ,,Ženy drahé, tak ako som vám sľúbila. Je toho veľa, čím som si prešla, aby som v takom vysokom veku mala bezproblémové tehotenstvo,“ priznala bez okolkov hviezda seriálu Oteckovia, ktorá sa tiež podelila o radosť z výborných výsledkov krvi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,To všetko súvisí s tým, čo som do seba dávala, čím som všetkým prechádzala a čoho som sa zúčastňovala,“ pokračovala vo svojom videu Naty. Keďže ide o obsiahlu tému, bude sa jej venovať postupne, a to aj spolu s ľuďmi, ktorí jej pomohli. Prezradila ale, že prvým krokom k zdravému prirodzenému počatiu bola investícia do prírodných produktov. K podrobnejšiemu výkladu si však prizve odborníka, aby záujemkyniam ponúkol komplexný výklad.

Zdroj/Foto: Instagram/nataliapuklusova