Exfarmárka Karin, ktorá v novembri prijala priezvisko svojho manžela a stala sa z nej pani Hegedüs, je známa tým, že miluje vypšenia. Teraz prekvapila fanúšikov odvážnou zmenou účesu, čím u žien vzbudila veľké ovácie.

Účastníčka jubilejnej Farmy 10 zo starostlivosti o svoj vzhľad neupustila ani po tom, čo hneď v úvode roka priviedla na svet dcérku Melissu. Karin sa za každých okolností snaží vyzerať ako príťažlivá kočka, pričom najnovšie sa rozhodla vyskúšať si radikálnu premenu.

karin dvorakova

Mamička päťmesačného dievčatka sa fanúšikom ukázala na se*y zábere, pri ktorom pánom musel ihneď padnúť pohľad na jej odhalené prsia. Dámy však zaujalo úplne niečo iné, a to vlasy. Karin si totiž zapózovala s odstrihnutou ofinou. ,,Je*eeeeeeeee tiiiii, tá ofina konečná,“ odkázala kamarátke influencerka Zuzana Plačková, ktorej komentár nasledovali mnhé ďalšie v podobnom duchu.

Po záplave komplimentov brunetka uviedla, že za jej zmenou imidžu stojí jeden háčik – nie je skutočná. ,,Lásky, ofinka je #faceupp,“ priznala na rovinu vylepšenie obľúbenou aplikáciou. Po toľkých lichôtkach ale známa exfarmárka možno nad šticou predsa len pouvažuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcie na Karin s ofinkou

Celú foto, na ktorej Karin vidno i prsia, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/karinnettmom, karinnett