Dobré správy pre všetky kreatívne duše, ktoré milujú ženský svet a písanie! Redakcia Slovakwoman.sk by sa totiž rada rozrástla o novú kolegynku. Ak túžite po práci redaktorky, možno je načase byť k svojmu snu o čosi bližšie.

Vydavateľstvo Next Media Group s 5 ročnou históriou a redakcia jedného z najčítanejších ženských lifestylových portálov by do svojho tímu radi prijali novú posilu, či už vo forme externého prispievateľa alebo stáleho spolupracovníka (aj na plný úväzok). Hlavnou podmienkou je, aby ste sa zaujímali o spoločenské dianie a mali pozitívny vzťah k písaniu.

Čo vás bude určite viac ako len tešiť, je flexibilný pracovný čas a práca z domu, teda home office. Viete, aké skvelé je ráno vstať a začať zarábať peniažky v pyžame bez zbytočne zdĺhavých chystačiek? 🙂 Okrem toho sme vynikajúci mladý kolektív, pravidelne sa stretávajúci, či už na poradách alebo rôznych akciách, máme vymakaný zaškolovací systém a používame najmodernejšie technológie. Naše ciele sú čo najvyššie, a preto do svojho tímu hľadáme rovnako zmýšlajúcich ľudí, ktorí budú patrične odmenení a motivovaní mesačnými bonusmi.

Okrem webu Slovakwoman.sk vydávame aj ďalšie magazíny – Manmagazin.sk, MuzskySvet.sk, Hitky.sk, Slovenskemamicky.sk, TopGirl.sk, Funmagazin.sk, Sportovymagazin.sk, FashionMagazin.sk a ďalšie.

Kým v dnešnej dobe väčšina firiem pozerá na roky praxe, nám na tom nezáleží. Pre nás je dôležité to, či vás písanie baví a či máte chuť sa zdokonalovať.

Ak ste na obe naše podmienky odpovedali slovíčkom „áno“, ozvite sa nám e-mailom na profesia@nextmediagroup.sk – do predmetu napíšte „Uchádzam sa o pozíciu redaktorky Slovakwoman.sk“