Zamestnanci matrík, cestoviek, bánk a vlastne všetkých inštitúcií, kde sa prichádza do styku s osobnými údajmi, by vedeli rozprávať o rôznych najbláznivejších menách, ktoré sú schopní pravdepodobne rovnako blázniví rodičia zapísať do kolonky „meno svojho dieťaťa“. Tejto matke sa ale podaril unikát.

Niektorí rodičia sa snažia dať svojej ratolesti za každú cenu výnimočné meno, čo najviac vystihujúce okolnosti jeho príchodu na svet alebo životné obdobie matky či otca, v ktorom sa narodilo. Hlavným kritériom je jedinečnosť. Čo má ale predstavovať toto meno?

Keď Traci Redfordová pristúpila k pultu na vybavenie svojho letu na letisku John Wayne v provincii Orange v Kalifornii, pas jej päťročnej dcéry vzbudil taký záujem zamestnancov letiska, že si ho okamžite odfotili, aby ho vzápätí zdielali na sociálnej sieti. V okamihu sa objavili aj ďalší kolegovia a na matku s dcérou ukazovali prstom, pričom mama všetky ich narážky počula. Žiadala ich preto, aby s tým prestali. „Hej, ja vás počujem a aj moje dcéra. Bolo by fajn, keby ste mohli prestať,“ rozkrikovala sa žena.

A o aké meno teda išlo? Podržte sa! Matka svoje dieťa pomenovala podľa abecedy, presnejše „Abcde“. Žena následne podala sťažnosť, ktorú aerolinky kvôli porušeniu pravidiel slušného zaobchádzania s klientmi uznali, a za incident sa rodine úprimne ospravednili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnews.com | Foto/Video: Twitter/ABC7Veronica