Dara Rolins na rozdiel od svojho bývalého priateľa Patrika Vrbovského, ktorý sa už čoskoro ožení s Jasminou Alagič, žije od ich rozchodu single životom. Napriek tomu, že sa odvtedy jej meno spájalo s rôznymi mužmi, ani jeden z nich titul oficiálneho partnera nedostal. Žeby tak kráska na chlapov zanevrela?

Dara Rolins je posledný rok z každej strany atakovaná otázkami ohľadom mužov. Speváčka sa však už niekoľkokrát vyjadrila, že k tomu, aby bola šťastná, nepotrebuje po svojom boku chlapa – jej najväčším pokladom je totiž dcérka Laura.

Dara Rolins

,,Som sama, keď potrebujem byť sama, som s niekým, keď potrebujem byť s niekým. Ja žijem rušným životom, mám dcéru, mám kamarátov,“ pre Nový Čas objasnila svoju aktuálnu situáciu kráska, ktorá jasne uviedla, že nemá potrebu deliť sa o čas, priestor či posteľ s niekým za každú cenu.

Dara Rolins

Po bolestivých ranách spôsobených rozchodom zvyknú niektoré dámy na chlapov úplne zanevrieť. Je to aj prípad Dary Rolins?

Známa blondínka si myslí, že vzťah sa nedá naplánovať, a čím viac človek chce, či už je to žena, alebo muž, tým viac sa mu v tomto smere nedarí. ,,Keď niekto existuje a má mi do života vstúpiť, tak vstúpi. A buď to bude nežné, alebo to bude proste blesk z čistého neba,“ priznala bez okolkov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce správy medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver jedna z najobľúbenejších Sloveniek dodala, že je pripravená na všetko, ale muž rozhodne nie je podstata jej šťastia a existencie. ,,Neprebúdzam sa s tým, že panebože, mne niečo v živote chýba, to bude asi chlap. To mi nenapadne ani na sekundu,“ uzavrela tému potenciálnych partnerov Dara, ktorá je jasným dôkazom, že život plný radosti sa dá plnými dúškami vychutnávať aj so statusom single.

Dara Rolins

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/dararolins_vermi