To vyzerá na poriadny konflikt! Po tom, čo si vzal Rytmus v jednej zo svojich skladieb do úst meno známeho slovenského speváka, ozvala sa jeho pani maželka. Taký náklad, ako mu odkázala, zrejme Patrik ešte nezažil!

Miro Šmajda, Zuzana Smatanová, Ivan Tásler či Paľo Drapák. V skladbách od Rytmusa sa v negatívnom kontexte už ocitol nejeden slovenský interpret. A práve za posledného menovaného speváka sa postavila jeho manželka Janette, ktorá na svojej sociálnej sieti nešetrila voči Paťovi pohŕdaním a urážkami, pričom sa jej slová dotkli aj raperovej priateľky Jasminy Alagič.

Rytmusova urážka má dohru

Ak by ste si mysleli, že osočovanie kolegov z brandže bolo Rytmusovou parketou len v minulosti, opak je pravdou. V skladbe Toto neni hudba v spoluoráci s Čis T-im a Egom, ktorá vyšla v polke novembra, si náš najznámejší raper obtrel ústa o Paľa Drapáka, bývalého speváka kapely Metalinda preslávenej skladbami, ako Slnko nevychádzaj, Zaľúbená žaba či Maj may„Toto není bežná hudba pre dementov obmedzených, aby diktovali, ako hrať by nám to malo. Neže by ma to nejako s*alo, ale konečne pochopte, že nefrázujem jak je*lý Drapák Palo,“ rapuje Rytmus vo svojej slohe, na ktorej konci spomenie ešte aj slovenského herca Maroša Kramára.

Rytmus

Spomínaný part sa ale dostal k Drapákovej manželke Janette, ktorá na svojej sociálnej sieti venovala Rytmusovi poriadne dlhý a najmä odvážny odkaz. „Úbohosť najvyššieho zrna. Som sklamaná, znechutená a cítim neskutočnú krivdu. Kto si, Ty Rytmus King, ktorý si berieš do svojej neohrabanej huby meno môjho muža v nechutnej a ničneznamenajúcej “pesničke”??? Ty, ktorý “hodnotíš” talent detí v speváckej súťaži…???!,“ znie úlomok nahnevanej ženy.

Slová prišli aj na Jasminu či Ega

Janette sa vyjadrila aj na adresu budúcej pani Vrbovskej, ktorej sa vraj Patrik snaží zničiť úspešne rozbehnutú kariéru. „Je mi z Teba zle…a Tebe, milá Jasmina, úprimne prajem, aby si dostala rozum a poslala kade ľahšie tohto premotivovaného “Kinga,” ktorý je tak nechutný, že už teraz viem, že žiadnu normálnu ženu, nemôže urobiť šťastnou, a čím skôr sa zbavíš toho paškvilu, tým skôr si uľahčíš život. Hnus a zloba…,“ nešetrila úprimnosťou manželka Paľa Drapáka, ktorá neobišla ani ďalších dvoch raperov podieľajúcich sa na danej skladbe.

Rytmus a Jasmina

„O ostatných zúčastnených na tomto “diele” sa nebudem vyjadrovať, lebo nejaký prefetovaný Čistý … ani neviem čo presne… mi za to nestojí… a Ty, Ego, radšej rob letné hiťasy, lebo to Ti ide a týmito featuringami sa iba strápňuješ a je mi ťa ľúto… trapko… a vlastne len toľko som chcela, že Janette Drapákovú sa naozaj neoplatí nasie8ať… toľkoto k prvej adventnej požehnanej nedeli,“ Janette Drapáková ukončila svoje vyjadrenie, ktoré nájdete nižšie v plnom znení. Blondínke zrejme spadol kameň zo srdca, keď sa mohla verejne vyspovedať zo svojich pocitov, len či tieto jej ostré slová nebudú mať ešte nepríjemnú dohru. Aký je váš názor? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Palo Drapak

Skladbu Toto nie je hudba si môžete vypočuť — TU —

Zdroj: Facebook/Janette Drapáková, YouTube | Foto: Facebook/Janette Drapáková, YouTube, Instagram/rytmusking