Svadba Jasminy Alagič (29) a Patrika „Rytmusa“ Vrbovského (42) je v slovenskom šoubiznise zrejme najostrejšie sledovanou udalosťou. Mnohým však už len zmienka ich mien naháňa husiu kožu, keďže o známom páriku počuť doslova z každej strany.

Výnimkou nie je ani neznáma žena, ktorú spomenutie Jasmininej svadby pobúrilo natoľko, že sa rozhodla úspešnú moderátorku verejne zosmiešniť. „Teraz akože natáčaš všetko o svojej svadbe? To myslíš vážne?“ Ohradila sa po tom, čo Alagič avizovala pripravovanú reportáž #FashionWeddingGuide o jej veľkých prípravách na deň „D“.

Daná reakcia neobišla ani samotnú budúcu nevestu. Známa brunetka sa však nenechala vôbec zahanbiť a neznámej slečne odpovedala tak, ako sme u nej zvyknutí – s nadhľadom a najmä poriadnou dávkou ironického humoru.

Úplne všetko. Koľko kusov toaleťáku bude na záchodoch, koľko budú mať ľudia dobošiek na prídel, koľko anonymných profilov nie je pozvaných, atď…,“ ohradila sa s úsmevom, za čo si získala množstvo pozitívnych reakcií zo strany ostatných fanúšikov. Tí si zrejme nabudúce rozmyslia, či sa Jasminu pokúsia verejne vysmiať ako pani, ktorá pocítila silu jej humoru! ?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, RytmusKing, Pixabay.com