Mladá mamička Brittney Johnson sa vybrala so svojou malou dcérkou na nákup letných doplnkov. Pri skúšaní plaviek ju naprosto dojala reakcia jej dcéry a so svojim príbehom sa podelila aj na sociálnych sieťach. 

Brittney nepatrí medzi ženy s ideálnymi mierami, no napriek tomu sa nehanbí nosiť bikini. S dcérou išli nakupovať do Targetu a do skúšobnej kabínky si zobrala 11 druhov plaviek. Mladá žena nafotila pár nových úlovkov pre svoje kamarátky, chcela, aby jej pomohli rozhodnúť sa. Pri skúšaní kúskov sa dala do výberu aj jej dcéra, ktorá si obliekla mamine plavky s gepardím vzorom. „Wow! Mám rada gepardí vzor! Myslím, že som krásna! Myslíš si, že som krásna?“ pýta sa malé dievčatko svojej mamy.

„Si nádherná, ako každý deň,“ vraví Brittney svojej dcérke. Jej reakcia ju naprosto dojala. Britney si uvedomila, že jej dcéra je milá, zdvorilá k ľuďom, dáva im komplimenty. Správa sa tak, ako to vidí u dospelých okolo nej. Šíri pozitívnu energiu všade naokolo. Aj teraz v šatni. Keby si Brittney skúša plavky sama, určite by ju napadlo frflať nad tým, ako cez rok pribrala. No po slovách jej dcéry má chuť povedať: „Wow! V koralových plavkách vyzerám naozaj úžasne!“ Deti sa správajú tak, ako to vidia u svojich rodičov. Johnson si uvedomuje, aké je dôležité dávať dobrý príklad svojim deťom. „Viem, že nemám veľkosť nula. A nikdy mať nebudem. Ale cítim sa krásna. Možno nie som krásna pre vás, ale som krásna pre seba. A v takomto duchu budem vychovávať svoju dcéru! Chcem, aby si uvedomila, že každé dievča je krásne, nezáleží na postave. Keď bude staršia chcem, aby si aj ona pri pohľade do zrkadla povedala: „Wow! Vyzerám super! Pretože každé dievča si tento pocit zaslúži!““

Foto: Facebook