Odhalené! Po Kristíne Farkašovej Tormovej sa podarilo ďalšej známej tvári vydať úplne na tajňáča. Slovenská tvár z obrazoviek si zobrala svojho priateľa a takto vyzerala šťastná nevesta.

Hoci už má po 40-ke, svoju lásku s dlhoročným priateľom Pawlom sa rozhodla spečatiť aj svadbou. Úspešná a známa spisovateľka Evita Urbaníková (41) sa vydala za svojho priateľa Pawla, s ktorým okrem ďalších detí vychováva aj ich spoločného syna Jakubka (2). Napriek nevydarenému prvému manželstvu s Miňom Urbaníkom, ktorý ju opustil kvôli oveľa mladšej partnerke, sa rozhodla Evita opäť vstúpiť do manželstva a momentálne si tak užíva jedno z najkrajších životných období.

Krásna nevesta len nedávno zverejnila romantický záber zo svadby, z ktorého priam srší láska a pohoda. Hoci nie je dobre vidieť, ako vyzerali Evitine svadobné šaty, spoza kytičky sa dá vytušiť, že Evita stavila na jednoduchý a vzdušný štýl s čipkou a sviežim letným stylingom. Na Instagrame spisovateľke pribúdajú gratulácie aj od známych kolegýň, ako Zuzana Vačková, Karin Haydu či Kristína Tormová (Farkašová). Prajeme veľa lásky!

Zdroj | Foto: Instagram