Jedna z najlepšie platených luxusných spoločníčok v Austrálií sa po dvanástich rokoch rozhodla opustiť kontroverzný biznis a teraz radí ženám, ako si udržať vlastných partnerov. 

Život nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Svoje o tom vie aj bývalá luxusná spoločníčka Gwyneth Montenegro. Okrem toho, že ju počas detstva šikanovali, ako 18-ročná sa stala obeťou brutálneho skupinového znásilnenia potom, ako jej niekto na diskotéke do drinku nasypal drogy. V tom čase zrejme ani len netušila, že práve se* ju bude živiť nasledujúcich 12 rokov. Austrálčanka pochádzajúca z kresťanskej rodiny začala tancom pri tyči a vo veku 21 rokov si už za se* pravidelne nechávala platiť: ,,Keď vám raz za to zaplatia, už sa to nedá vrátiť späť, ste v tom. Uvedomila som si, že dokážem vypnúť svoje city, pretože aj tak som sa už cítila pošpinená.“

Nasledujúcich dvanásť rokov v kontroverznom biznise Gwyneth zabezpečilo život plný luxusu v podobe výletov, dovoleniek či drahého oblečenia. Jej klientelu tvorili známi právnici, politici a muzikanti, ktorí za jednu hodinu strávenú v jej spoločnosti neváhali zaplatiť 500 až 2 000 dolárov. Vďaka multi-milionárom spoznala čaro kokaínu, ktorý ju spolu s rozprávkovými peniazmi nútil ostať v biznise čo najdlhšie.

Vo svojej vlastnej knihe píše, že spala s viac ako 10-tisíc mužmi a vie, čo sa skrýva za mužskou neverou. Priznala, že väčšina jej klientov nemala záujem o tvrdý se* či nezvyčajne choré praktiky. Išlo im skôr o to, potvrdiť si vlastnú mužnosť, pocit prevahy a kontroly. Napriek tomu, že 90 % jej klientely tvorili ženatí muži, necíti sa vinná a tvrdí, že im zachránila manželstvá.

,,Je to jednoduché, muži nepodvádzajú, pokiaľ im partnerka napĺňa všetky se*uálne túžby. Nepodvádzajú, lebo môžu. Podvádzajú, lebo potrebujú uspokojiť svoje prirodzené biologické potreby, ktoré sa svadobným zväzkom nevypnú. Jeden klient mi dokonca prisahal, ako veľmi svoju manželku miluje, no ona mu dopraje se* len trikrát za rok.“ Dodáva, že najvýkonnejším klientom bol 84-ročný muž.

Po hrozivej autonehode, ktorá bola zapríčinená drogami, sa Gwyneth rozhodla prácu spoločníčky nadobro zavesiť na klinec. Svojim rodičom sa so všetkým priznala, začala robiť letecké kurzy a dnes sa živí ako pilotka.

Zdroj: dailymail.co.uk, mirror.co.uk | Foto: FB/Official Gwyneth Montenegro Fanpage