Už o pár dní dorazí na Slovensko svetová megastar Nicki Minaj, ktorá to 22. februára vypeckuje v Bratislave, pričom si za predskokona vybrala nášho obľúbeného rapera Majka Spirita. Ak by sa však americká hudobníčka rozhodla hľadať svoje slovenská ja, mali by sme pre ňu jeden skvelý tip!

Nicki Minaj by sme mohli označiť za doslova unikátny zjav na hudobnej scéne, za čo môže nielen jej rapový prejav, ale taktiež aj vizáž. Hoci čokoládkina postava presýpacích hodín nereže až tak každému, pre Nicki aspoň zaručuje jedinečnosť a nemožnosť si ju s niekým pomýliť.

Nicki Minaj

Aj na Slovensku sa však môžeme pýšiť krásnnymi a talentovanými raperkami. Tými najznámaješími sú určite mladé hviezdičky Sima a Aless. A práve druhá menovaná nedávno podstúpila zmenu imidžu, vďaka ktorej uznávanú divu Nicki Minaj pripomína ešte viac.

ALess

Aless sa na markizáckej párty k šou The Voice ukázala v zvodnom outfite a novými jemne ružovými vlasmi, pričom celý look doťukla poriadne výrazným, avšak naozaj dokonalým makeupom. 20-ročná umelkyňa tak doslova žiarila ako svetová rapová hviezda, i keď treba uznať, že je, samozrejme, omnoho očarujúcejšia než jej spomínaná americká kolegynka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/aless_capparelli, nickiminaj, YouTube