Vilo Rozboril je veselá kopa – moderátor má už po päťdesiatke, no niekedy sa správa ako násťročný tínedžer. Jeho polovička Sandra mu naštastie všetky tieto výstrelky toleruje a nenahnevá sa ani, keď sa na Vilovom Instagrame zjaví detail jej pŕs.

Vilo Rozboril (51) si so Sandrou Novotnou (49) v tichosti vymenili prstienky len pred dvoma rokmi po tom, čo spolu randili vyše roka. Ich láska je ešte relatívne čerstvá, a tak o vášeň a hravosť nie je núdza. Rozboril na svojom Instagrame poctivo dokumentuje ich súžitie a aj keď väčšina snímok je decentná a takpovediac „hodná pre maloletého diváka“, niekedy sa predsa len utrhne z reťaze. Dôkazom toho je ich najnovšia fotografia z Álp, na ktorej párik relaxuje v plavkách na deke.

Manželská idylka si vyslovene pýtala jednu selfie – Vilo nelenil, schmatol svoj smartfón a odfotil záber za všetky drobné. Hlava jeho ženušky bola evidentne nadbytočná, hlavne že svojim sledovateľom uštedril pohľad na jej okúzľujúce prsia. „Tak jak mám robiť tie selfie, aby tam aj manželka mala hlavu :)? Čo mám, ruku krátku :)?“ napísal humorne k fotografii. Rozboril je teda riadný huncút!

vilo rozboril sandra vilo rozboril sandra vilo rozboril sandra vilo rozboril sandra

FOTO Rozborila a Sandriných pŕs si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram