Už sú tomu viac ako tri mesiace, čo najsledovanejší párik slovenského šoubiznisu oznámil na Vianoce radostnú novinu o očakávaní prvého bábätka. A hoci sa doposiaľ mnohým zdalo, že Jasmina Alagič vyzerá stále rovnako, jej najnovšia fotka s Rytmusom hovorí presný opak.

Rytmus a Jasmina Alagič sa už role rodičov nevedia dočkať, dôkazom čoho sú aj ich instagramové príspevky. Nedávno sa dokonca raper pochválil videom, na ktorom sa s fanúšikmi podelil o zábery od lekára. „Keby som mohol dopísať text do skladby “Hľadám odpoveď”, tak už viem, aká je odpoveď,” vyjadril sa Patrik pri pohľade na svoju krásnu tehotnú snúbenicu, čím určite dojal nejednu dušu.

Pôvabná a vtipná moderátorka sa ale doposiaľ stretávala s rôznymi narážkami ľudí, ktorí uštipačne komentovali jej postavu. Ešte nedávno si podľa niektorých dokonca tehotenstvo len vymyslela, keďže v tom čase žiadne bruško nemala. A keď už zaoblené krivky Balkánka ukazovať začala, niektoré dámy utrusovali, že vyzerajú rovnako, keď sa lepšie najedia. Pri najnovšom zábere tak ostanú všetci veľmi milo prekvapení.

Jasmina Alagic

Rytmus a Jasmina si spravili výlet do Tatier, kde absolvovali luxusnú večeru, na ktorú sa aj patrične nahodili. Hviezda Superstar si pri tejto príležitosti zvolila nádherné dlhé šaty, dokonale obťahujúce jej figúru, pričom bruško v nich už rozhodne neskryla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V daný večer si dvojica spravila aj úžasnú fotku, ktorej najväčšia sila spočíva v dojímavom detaile – pohľad na drsného Patrika bozkávajúceho zatiaľ ešte svojho nenarodeného synčeka spôsobil na sociálnej sieti totálne šialenstvo. Za pár hodín si táto prekrásna snímka budúcich rodičov vyslúžila viac ako 67 tisíc lajkov!

Jasmina a Rytmus

Jasmina a Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic