Speváčka Katy Perry je už na výslní 11 rokov, odkedy do sveta pustila hit I Kissed a Girl. Odvtedy síce prešla rôznymi premenami, no vo všetkých prípadoch sme ju videli ako prvotriednu kočku. Ak tak náhodou tento „dar od boha“ Katy závidíte, môžete sa upokojiť, v skutočnosti totiž vyzerá úplne inak!

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa väčšina žien snaží na verejnosti prezentovať v tom najkrajšom duchu. Speváčky svetového kalibru nie sú výnimkou, i keď pred pár dňami jedna z nich poriadne prekvapila – Demi Lovato sa vyjadrila, že ju už upravovanie fotiek nebaví, pričom svoju novú životnú etapu začala uverejnením snímky, kde jej vidno jej oblejšie krivky vrátane celulitídy. Pozrieť si ju môžete — TU —

Demi Lovato
Demi Lovato

Od podobnej postavy, aké bežne vidíme v uliciach, ale v skutočnosti nemá ďaleko ani Demina kolegyňa Katy Perry. Napriek tomu, že sú profily na sociálnych sieťach partnerky Oslanda Blooma zaplnené samými prvotriednymi zábermi, na ktorých sa Katy vyníma s ukážkovým stylingom a perfektnými krivkami, nedávne paparazzi zábery svedčia o niečom inom.

Podľa posledných snímok obľúbenej Američanky z Los Angeles, na ktorých je zobrazená vo fialovom outfite, sa tak zdá, že dala na nejaký čas diétam a cvičeniu zbohom. Navyše by ste na daných fotkách tvár známej mega hviezdy hľadali len naozaj veľmi ťažko. Avšak aj Katy je len človek, ktorého nonstop byť dokonalým určite nebaví.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: galpost.com | Foto: instarix.net/camila_katycat_forever, Instagram/katyperry, ddlovato