Každá žena, ktorá už absolvovala pôrod, vie, že jej telo si prejde obrovskými zmenami, pričom dostať sa späť na pôvodnú váhu vôbec nie je ľahké. Ak by ste si mysleli, že to budú mať v tomto smere napríklad také fitnessky jednoduchšie, musíme vás vyviesť z omylu. Emily Skye sa rozhodla, že nám ukáže realitu.

Emily mala pred pôrodom ukážkovú postavu, ktorú jej závideli ženy z celého sveta. Veď nie nadarmo sa môže pochváliť viac ako 2,4 milióna fanúšikmi na Instagrame. Avšak keď otehotnela, jej dokonalá postava sa začala stávať minulosťou.

Fitness kráska počas druhého stavu pribrala 24 kíl, ktoré sa rozhodla hneď po pôrode dcérky Mie zhodiť. A keďže chcela sledovateľom ukázať celú svoju transformáciu bez nejakých prikrášlení, na sociálnej sieti zverejnila i pre mnohých šokujúce zábery. Emily sa totiž nehanbila predviesť so všetkým, čo k tehotenstvu patrí, či už so strím alebo ovisnutou kožou. 33-ročná kráska je tak dôkazom, že dokonalosť naozaj neexistuje a aj na prvý pohľad brutálne vyzerajúce ženské bojujú s bežnými problémami žien.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/emilyskyefit