Tina, známa slovenská speváčka, nedávno šokovala všetkých fanúšikov správou o jej zdravotnom stave. Pred dvomi rokmi jej zistili zákernú chorobu, kvôli ktorej sa vzdala bujarého života v šoubiznise a začala sa venovať duchovnému smeru.

Sklerózu multiplex jej zistili po tom, čo skolabovala a začali jej zlyhávať končatiny. Lieky však sympatická brunetka odmieta a rozhodla sa proti neúprosnej chorobe bojovať pozitívnym myslením a zmenou, ktorú spravila v svojej vlastnej hlave. Viac informácií nájdete —>TU<—

K vzniknutej situácií sa vyjadril aj Tinin manžel Separ, jeden z najúspešnejších slovenských raperov, ktorého úprimné slová naháňajú doslova zimomriavky. „Vyzeralo to, že môže zomrieť. To bol taký šok, že sme sa obaja začali venovať aj duchovným veciam,“ prehovoril pre Aktuality.sk.

Neskôr však priznal strach o svoju ženu a rodinu, s ktorým musel každý deň bojovať. „Tlaky v rámci projektov, na ktorých pracovala, boli naozaj extrémne. Našťastie to dobre dopadlo, ale myšlienka, že by som tu zostal s deťmi sám, úplne zmenila môj pohľad na život,“ dodal.

Foto: Instagram l Zdroj: Aktuality.sk