Dočkali sme sa! Včera večer konečne na obrazovky TV Markíza dorazila tretia séria speváckej šou The Voice Česko Slovensko, ktorá bola plná emócií. Avšak nielen pozitívnych, množstvo divákov totiž pri pohľade na jedného z porotcov doslova strácalo nervy. 

TV Markíza nám novinky ohľadom dlho pripravovanej šou dávkovala postupne. Všetci tak s napätím očakávali, čo sa 10. februára bude diať. Napriek tomu, že nám premiérová časť The Voice Česko Slovensko priniesla množstvo famóznych vystúpení, diváci s jej priebehom spokojní neboli, za čo mohla porotkyňa Jana Kirschner.

The Voice

Hoci sa Slováci i Česi na Jankin veľký televízny comeback tešili, z jej účinkovania v šou ostali poriadne sklamaní. Podľa komentárov, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach, divákov iritoval jej celkový prejav i to, ako Jana neustále manipulovala so svojimi vlasmi, pričom sa mnohí pýtajú, či bola opitá alebo zdrogovaná.

,,Bohužiaľ… Mala som veľké očakávanie a prišlo poriadne sklamanie. Jana sa správa, ako keby pila,“ napísal reakciu jeden z divákov. ,,Nebyť Jany, tak super. Nedalo sa na ňu pozerať. Vyzerala opitá alebo zdrogovaná,“ znie ďalší z mnohých komentov smerujúcich ku Kirschner – viac si ich môžete prečítať v priložených obrázkoch. A čo na Janin prejav v The Voice hovoríte vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube