Slovenská ikona Dara Rolins je dobre známa nielen vďaka úspešnej speváckej kariére, ale i neutíchajúcej túžbe na sebe neustále makať. Obrovské odhodlanie sa odzrkadľuje najmä na jej dokonale vypracovanej postave a krivkách, akými sa slávna hudobníčka neraz pochválila aj na sociálnych sieťach. Najnovšia snímka však v radoch fanúšikov vyvolala mierne rozpaky.

Usmievavá plavovláska sa bezpochyby zaradila medzi najvýraznejšie osobnosti slovenského i českého šoubiznisu. Dokonca sa jej darí našu krajinu vo výbornom svetle reprezentovať i v zahraničí, kam speváčka častokrát zavíta nielen v rámci pracovných ciest. Rolins je totiž vášnivou cestovateľkou a milovníčkou cudzokrajných kultúr, ktoré okrem iného zahrňujú aj namáhavé fyzické aktivity.

dara rolins

Dara sa najnovšie vyfotila počas zaujímavej rannej rozcvičky, počas ktorej v repertoári nadanej umelkyne nesmú chýbať ani prvky ashtanga jógy – tá patrí medzi najnáročnejšie formy telesného cvičenia na svete. Tieto pohyby si teda vyžadujú poriadnu dávku ohybnosti a sebazaprenia, aby žena svoje telo dokázala dostať do takej polohy, aká sa známej blondínke podarila.

Rolins sa totiž celá prehla smerom dopredu, pričom rukami sa dotýkala zeme pri nohách. Pri pohľade na túto fotku sa však objavili reakcie, s akými temperamentná diva zrejme nerátala. „Ráno by si sa mala aj najesť,“ podpichol ju jeden z fanúšikov. „Dobrá skolióza,“ znel ďalší komentár.

dara rolins

,,Dara, super, držím ti palce v tvojom životnom štýle. To, že ti je vidieť chrbticové svalstvo, je málo osvalená chrbtica vzpriamovačmi, tzv. lenivý chrbát v žargóne. Poposiluj vnútorné svalstvo a vzpriamovače, napr. hyperextenziami. Je to aj dobrá prevencia pred úrazom, aj to lepšie vyzerá. Drž sa!“ odporučil milovníčke jógy neznámy muž. „Ahoj, môžeme sa stretnúť a môžem ti odporučiť jeden svetový filter pre zdravie,“ navrhol speváčke ďalší z priaznivcov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že mnohí obľúbenej ikone za skvelý výkon vyjadrili veľkú pochvalu, nejeden obdivovateľ sa pozastavil nad menšou do očí bijúcou chybičkou krásy. Viacerým tak neunikol fakt, že Darine telo je napriek viditeľne vytrénovaným svalom pravdepodobne príliš málo obalené tukom, čo vo finálnom výsledku spôsobuje prehnané vytŕčanie kostí i svalov cez kožu.

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi