Francúzskeho Slováka Petra Porubana, ktorý kvôli súťaži FARMA 9 prišiel späť do rodnej vlasti, si každý zapamätal ako farmára, ktorý sa na markizáckom statku úplne opustil. Čo je s krásavcom dnes?

K zlyhaniu 29-ročného Trenčana prišlo najmä z dôvodu nedostatku vegánskeho jedla a nepríjemnej aféry, keď označil svojho spolusúťažiaceho Jána Stolárika za najfalošnejšieho farmára a zároveň mafiána. Po tomto incidente, ktorý sa odohral ešte v prvý týždeň šou, sa to s Petrom viezlo dole vodou.

Peter Poruban
Peter na farme v čase, keď mal v sebe ešte ,,iskierku života“

Zlé podmienky, nedostatok energie, jedla a výčitky z toho, čo spravil, ho priviedli na kraj síl, aj keď sa v dueli z pudu sebazáchovy ešte prinútil k peknému výkonu. Peter však bez priateľky a pravidelného prísunu jej vegánskej kuchyne nemal žiadnu šancu v súťaži uspieť. Partnerka Martina mu robí v Saint Tropez domácu gazdinku a pravidelne mu pripravuje oku lahodiace jedlá a pochutiny. Párik sa momentálne pravdepodobne zdržiava na Slovensku, nakoľko nedávno pridával fotky z túry v poľských lesoch a návštevy Prahy.

Peter Poruban
Petrova priateľka Martina
Petrovi robí priateľka takéto dobroty

Peter Poruban Peter Poruban Peter Poruban Peter Poruban

Foto: Facebook, Instagram