Uplynulú sobotu sa uskutočnil ďalší ročník súťaže Miss Českej republiky 2018, v ktorom si naši „bratia a sestry“ opäť raz hľadali tú najpôvabnejšiu dámu z ich končín. Moderovania sa chopil obľúbený herec Martin Dejdar (53), ktorý už evidentne stratil zmysel pre humor, čo si odskákala slovenská diva Dara Rolins. Nehanbil sa totiž rypnúť si ani do jej rozpadnutého vzťahu s Rytmusom!

Zvoliť Martina Dejdara ako moderátora pre túto veľkolepú udalosť bolo zrejme krokom vedľa – jeho suché vtípky zhusťovali atmosféru, a tak sa obecenstvo cítilo počas celého večera maximálne nekomfortne. Martin si asi všimol, že publikum miestami zaspáva a ani krásne ženy s luxusnými postavičkami ho nedokážu rozpáliť, vzal preto situáciu do vlastných rúk.

Na českej Miss 2018 vystupovala i slovenská speváčka Dara Rolins, ktorá bola ako vždy úchvatná. Jej spev a tanec ocenili diváci aj samotný moderátor, ktorý si ale neodpustil štipľavú poznámku: „Ať chce, nebo ne, pořád má RYTMUS v těle.“

dara rolins

Dejdarova slovná hračka bola už posledným klinčekom do rakvy. V obecenstve sa rozpútala vrava – tento nemiestny „vtip“ obišiel zrejme každého. Najhoršie to padlo samotnej Dare, ktorá má už isto po krk humbuku okolo nej a jej bývalého priateľa Rytmusa. Nuž, Martin, hrať sa na vtipálka za každú cenu sa vždy nevypláca.

Zdroj: Extra | Foto: Facebook