Jedna z najvýraznejších slovenských herečiek a speváčok sa opäť vracia na scénu. Barbora Švidraňová, ktorá je aktuálne na meterskej dovolenke pri synovi Gabrielovi, sa opäť postavila pred mikrofón – čoskoro zo svojho archívu vydá nový song. Ako to všetko stíha?

Nie je žiadnym tajomstvom, že výchova malého Gabriela zostala predovšetkým v Barboriných rukách. Taliansky partner a zároveň otec jej dieťaťa Francesco je pracovne vyťažený natoľko, že podľa herečkiných slov nestihol ani len krst vlastného dieťaťa.

Táto situácia je nepochybne ťažká nielen pre Barboru, ale aj malého Gabriela. Práve preto sa sympatická ryšavka rozhliada po nových možnostiach, pričom jednou z nich je aj odchod z malebného Slovenska. 

Vedela by som žiť aj inde. Určite by mi chýbala moja práca, ale zase na druhej strane v Anglicku mám veľa známych, aj rodinu, takže by to pre mňa nebolo také šokantné. A vedela by som si predstaviť aj to, že toto celé opustím,“ otvorene priznala mamička na plný úväzok, pričom sa netajila tým, že život v zahraničí ju poriadne láka.

Jedným z dôvodov jej odchodu by nepochybne bola aj samota, ktorú zažíva pri Francescovej práci. „Nepotrebujem mužove poniaze. Potrebujem mužovu lásku, podporu a spoločnosť,“ priznala otvorene.

A ako si predstavuje budúcnosť s milovaným Talianom? Len pred pár dňami to videla Barbora poriadne skepticky, dokonca skloňovala aj slovo rozchod. Zdá sa však, že problémy sú zažehnané a Švidraňová na ich súkromný život nabrala optimistický pohľad. „On nebude do konca života cestovať po celom svete. Má už svoj vek, takže možno sa bude chcieť niekde usadiť,“ dodala na záver.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk