Nežná, krásna a talentovaná. To je Tereza Anna Mašková, ktorá patrila medzi finalistov piatej série speváckej šou Superstar, kde zabojovala po boku Petra Borkovca, Jakuba Pružinského či Elišky Ruskovej.

Vďaka obrovskému nadaniu bola Tereza od začiatku súťaže horúcou kandidátkou na výhru. Ako mnohí predpovedali, tak to aj dopadlo. Tereza odišla zo Superstar s takzvanou „zlatou medajlou“, za čo môže vďačiť svojmu „ružovému tímu fanúšikov“, ktorí jej zaslali dostatočné množstvo SMS hlasov.

K tomu, aby si Češku televízni diváci zapamätali, jej nepopierateľne dopomohla výrazná farba vlasov. Práve ružová je pre Terezu symbol, vďaka ktorému ju mnohí ľudia rozoznávajú na ulici napriek tomu, že od ukončenia šou už ubehlo množstvo času.

Ako by však sympatická speváčka vyzerala bez tejto „módnej značky“? Na túto otázku dostanete hneď odpoveď. Terka totiž šokovala väčšinu fanúšikov fotografiami s celkom novým lookom. Musíme uznať, že dlhé blond vlasy jej neuveriteľne pristanú, avšak Teri.. nás neoklameš, my vieme, že to je parochňa! ?

Tereza zažiarila s blond vlasmi

 

 

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com/Instagram