Reality hviezda Nela Slováková je veľmi dobre známa tým, že svojich sledovateľov pravidelne zásobuje zaujímavými príspevkami, ktorými dokáže pobúriť i očariť zároveň. Mladá milovníčka módy tiež často podľahne čaru výrazného líčenia či originálnemu stylingu. Tentokrát prekvapila fanúšikov pôvabnou premenou.

Známa česká kráska sa v týchto chvíľach nachádza na ďalekom ostrove Mauricius, kde si užíva dovolenku snov. V prostredí pripomínajúcom raj na zemi tak denne vytvorí niekoľko jedinečných záberov, ktorými v posledných dňoch všetkých ohuruje.

Nela Slovakova

Stretnutia s exotickými zvieratami, prechádzky po slnečných plážach či večerné párty s miešanými drinkami od výmyslu sveta. To všetko sú veci, aké by populárnej blondínke počas chladných zimných dní mohla závidieť nejedna žena.

Nela sa však nezaprela a napriek užívaniu relaxu v krásnej dovolenkovej destinácii nezabúda ani na úpravu zovňajšku. Najnovšie sa pochválila originálnou zmenou účesu, pričom jej vraj záležalo najmä na tom, aby použila šetrnú farbu netestovanú na zvieratách. Ružová veru módnej dive skutočne pristane, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Slovakova

Nela Slovakova Zdroj/Foto: Instagram/Nelaslovakova