Monika Nemčoková tento týždeň hviezdi v staro-novej šou Nákupné maniačky, ktorá sa v pondelok vrátila na obrazovky TV JOJ. V realite sa však momentálne nachádza v Taliansku, kde nakupuje nový tovar do svojho butiku. Pri niektorých pracovných aktivitách tak Moňu vymenila jej sestra.

Pred pár dňami oslávil legendárny butik Moniky Nemčokovej neuveriteľných 30 rokov. Presne tak dlho otvára ženám brány do módneho raja v centre Banskej Bystrice. Zákazníčky tu víta večne energická a vysmiata Moňa, ktorú poznajú mnohí aj zo sociálnych sietí či relácií Bez servítky a aktuálnych Nákupných maniačok.

monika nemčokova

Keďže Monika ide s dobou, oblečenie ponúka nielen v kamennej predajni, ale aj cez internet. Na Instagrame a Facebooku pravidelne robí „módne prehliadky“, kde originálnym štýlom prezentuje jednotlivé kúsky. V jednom z posledných videí sa síce taktiež objavila atraktívna blondína, no Moňa to nebola, a to napriek tomu, že sa sledovateľom prihovorila takmer totožným hlasom. Išlo o Monikinu o 10 rokov mladšiu sestru Lucku, ktorá módnu divu zastupuje v čase jej neprítomnosti. No povedzte, nevyzerajú kočky na prvý pohľad úplne rovnako?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monikina sestra Lucka

Zdroj/Foto: Instagram/markizamodaitaliana, joj.sk