Či už máme 3, 5, 10, 15, 30 alebo 50 rokov, každá snívame nad nejakým idolom, s ktorým by sme sa chceli aspoň raz v živote stretnúť. Kým pri niektorých je šanca vyššia, u zahraničných celebrít je zväčša minimálna. Napriek tomu niekedy motyka vystrelí a stane sa zázrak ako v prípade Laury z Prievidze.

Aj vám sa mnohokrát stalo, že ste na sociálnej sieti napísali niekomu, koho obdivujete, a s malinkou dušičkou dúfali, že si to možno všimne a odpíše? Predpokladáme, že v 99 % takýto scenár happyend nemal. Laure z Prievidza sa stal ale opak. Všetko to odštartoval obyčajný smajlík.

Ako z filmu

Asi pred polrokom dievčina zareagovala na instagramový príbeh svojho idola T. J. Thynea, známeho zo seriálu Kosti, kedy hercovi poslala len obyčajného smajlíka. Na jej prekvapenie však americký idol žien odpísal. „Volala som ho potom, nech príde na Slovensko a on mi odpísal “Slovakia soon” a neskôr pridal príspevok na Instagram, že bude na Slovensku. Tak som mu napísala, že teda, či sa môžeme stretnúť,“ prezradila nám Laura. To, čo jej prišlo v odpovedi, vás totálne šokuje.

Sľub dodržal

„On, že jasné, i keď toto nerobí, že sa stretáva takto s niekým, s kým sa ešte nevidel, ale že som výnimočný človek,“ parafrázovala hercove správy jeho fanúšička. Čo T. J. sľúbil, to aj dodržal, a dvojica sa naozaj stretla! „Stretnutie prebiehalo asi tak, že ja som prišla do Bratislavy a čakala som ho ešte asi 2 hodiny na Hviezdoslavovom námestí, potom mi cinkla správa, kde sa nachádza. Išli sme spolu teda na obed a dali sme si paradajkovú polievku.

Dostal aj krásny darček

A aká je hviezda seriálu Kosti v skutočnosti? „T.J. Je veľmi milý človek. Nehrá sa na nič. Má celkom prehľad o Slovensku, čo som bola dosť prekvapená, spominal aj Jána Kuciaka a Martinu, že sa to dostalo až do Ameriky. Pýtal sa aj na mňa, že kam chodím do školy, čo by som chcela robiť v budúcnosti, a tak.“

Laura svojmu idolu priniesla aj unikátny darček, z ktorého bol nadšený. „Nakreslila som mu obraz, z ktorého bol veľmi milo prekvapený. Pôsobil na mňa veeeľmi príjemne, je to úžasný človek a má nádherné oči,“ nešetrila slovami chvály, čomu sa absolútne ani nečudujeme.

Stretnú sa ešte?

Sympatická blondínka nakoniec ešte dodala, že s hercom ostali v kontakte a dokonca ju pozval k sebe na návštevu! „Pozval ma do Bostonu, takže budúci rok asi idem za ním. A som veľmi nadšená, je to môj splnený sen.“

Ach, no nie je krásne vidieť, že sa takéto veci skutočne dejú? Skúste poslať svojmu idolu smajlíka, možno sa podobný scenár zopakuje i vám. Držíme palce! 🙂

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Archív Laura J., Instagram, tjthyne.com