Keď mala Resham Khan 21. narodeniny, útočník menom Tomlin ju oblial kyselinou, čím jej úplne zohavil tvár. Brunetka bola presvedčená, že na svoju kariéru modelky môže nadobro zabudnúť, no postupom času sa jej pokožka zotavila a Resham dnes vyzerá TAKTO.

Mladá londýnska kráska Resham Khan nikdy nezabudne na deň, kedy sedela v aute so svojím bratrancom Jameelom Muhktarom, zatiaľ čo k okienku vozidla prišiel neznámy útočník. Ten Resham chrstol kyselinu rovno do tváre. Jej zranenia boli tak vážne, že ju lekári museli uviesť do umelého spánku. Keď sa po útoku prebrala, nedokázala sa spoznať v zrkadle – bolo to, akoby jej niekto ukradol tvár.

Mrazivú fotografiu Resham po útoku môžete vidieť >>>TU<<<

Ľudké telo je však fantastické a za pomoci lekárov sa dokázalo zotaviť aj z takého extrémneho poškodenia. Dnes má Resham 22 rokov a vyzerá skoro ako pred útokom. Stále jej však na tragický zážitok ostala nemilá pamiatka – kráska totiž odvtedy nepočuje na jedno ucho. V ťažkých časoch sa modelka tešila podpore jej priateľov, rodiny a fanúšikov, ktorí jej príbeh sledovali na sociálnych sieťach, podporovali ju a dodávali sebavadomie.

Ako dopadol útočník? Tomlin bol odsúdený na 16 rokov väzenia.

TAKTO vyzerá Resham po zotavení :)

resham khan resham khan resham khan resham khan resham khan

Zdroj: Dailymail | Foto: Instagram