Mnohé celebrity pred zimou uprednostnili teplé slnko a vybrali sa dovolenkovať do rôznych destinácií. Raper Majk Spirit zvolil Thajsko s hlavným mestom Bangkok, kde sa slnil niekoľko dní. Z pôsobivých dovolenkových fotiek, ktoré pridal na svoju fanpage, zaujala mnohých fanúšikov najmä jedna. Je na nej totiž niekto, koho každý deň len tak nestretnete a Majkovi táto ,,stvora“ doslova učarovala. :)

Kým na Slovensku si stále užívame zimu a sneh, obľúbený raper Majk Spirit sa rozhodol, že chladné počasie vymení za slnečné thajské lúče, aby mohol načerpať nové sily. V krajine úsmevu Majka zaujalo miestne náboženstvo budhizmus, v ktorom sa vyskytuje postava jedného z prvých Bohov – Gáneša. Je to boh s hlavou slona symbolizujúceho múdrosť a jeho veľké telo znázorňuje pozemskú existenciu ľudí. Spevák sa rozhodol jedného slona navštíviť a bol ním taký unesený, že si neodpustil poznámku: ,,Vraj slony nikdy nezabúdajú… podľa mňa skôr na slona nikdy nezabudneš.“

,,na slona nikdy nezabudneš!“

Svojho nového kamaráta kŕmil ovocím a slon sa nechal aj pohladkať. Na záver sa spevák vyjadril, že v očiach tohto stvorenia videl viac hĺbky a lásky ako u niektorých ľudí.

Majk a thajský slon.
Majk a thajský slon.
Majk a thajský slon.
Majk a thajský slon.

Okrem slona speváka zaujal i budhizmus.
Okrem slona rapera zaujal i budhizmus.

Foto: Instagram, Facebook