Prišla na scénu ako veľký víchor spolu s reality show Hotel Paradise. A hoci sa v nej dlho neohriala, cestičku k úspešnej kariére si ňou vydupala viac než dobre. Dnes má Zuzana Plačková peňazí a rôznych ponúk na propagáciu produktov snáď toľko, že by už do konca života nemusela pohnúť ani prstom. Napriek tomu prekvapuje novým džobom!

Ak by ste si mysleli, že Zuzka zakotvila v mediálnej sfére, musíme vás sklamať. Pričuchla totiž ku gastronómii. Otvorila si podnik, ktorý pohladí na duši zrejme každú ženu inklinujúcu ku krásnym a chutným veciam.

Zuzana Plackova

Samé mňamky

Kto známu brunetku sleduje na Instagrame, už si zrejme stihol všimnúť rôzne príspevky týkajúce sa jej novootvorenej pobočky. Avšak prekvapením je, že Zuzana sa činí aj manuálne. Ako prezradila, hostia môžu počas dňa natrafiť i na jej osobu, ktorá ich vždy veľmi rada obslúži. „A prečo? Lebo to robím srdcom a veľmi ma to baví,“ vyjadrila sa na svojom profile, kde zároveň poďakovala všetkým, ktorí ju akokoľvek v jej novom biznise podporujú. „Ani neviete, ako moc si to vážim,“ s pokorou napísala Plačková.

Nuž musíme sa priznať, že nás Zuzana príjemne prekvapila, pričom pri pohľade na všetky tie dobroty nám nenormálne stekajú slinky. Vyzerá to teda tak, že kráľovná sociálnych sietí vymenila modeling za koláčiky, kávičky a fajnové drinčíky – aspoň na nejaký čas.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova