Záver leta sa pomaly blíži a vašou jedinou povinnosťou je užiť si posledné slnečné lúče. Takže, ak ste ešte doteraz neboli na dovolenke, ponáhľajte sa do cestovnej kancelárie a vyberte si last minute alebo sa jednoducho zdvihnete a choďte na vlastnú päsť k moru. Zbaľte si pas, dobrú kamarátku a čo najkratšiu cestu na letisko. Posledné teplé dni predsa treba využiť na príval nových zážitkov!

Opäť stojíte pred skriňou a neviete, čo všetko zbaliť do kufra? Šatník máte plný, ale v podstate si nemáte čo obliecť? Záver leta patrí jednoznačne štýlu ,,Boho“. Neviete ako na to a ktoré kúsky spolu ladia? My vám poradíme!

v každej z vás je ukrytá bohyňa, len ju musíte vypustiť von.

V prvom rade si z toho nerobte žiadnu hlavu, kombinovanie akýchkoľvek kúskov nebolo nikdy jednoduchšie, ako teraz. ,,Boho“ štýl nesie už vo svojom názve kus niečoho orientálneho a božského. V prvom rade začnite farbami. Ak milujete bielu, hnedú, béžovú, olivovo zelenú či čiernu, ste na správnej ceste! Ľahké blúzky alebo topy, kimoná, dlhé sukne, šaty, pokojne aj v oversize veľkosti, všetko je dovolené.

8

Byť ,,boho – chic“ je momentálne v kurze, avšak nezabúdajte na doplnky. A to poriadne výrazné! Výbornou voľbou sú klobúky, veľa náramkov na ruke, výrazné náhrdelníky či masívne náušnice. Samozrejme, strapce sú priam žiadané, čipka a kvetinové vzory nepostrádateľné. Ukážte svoju rafinovanosť, jedinečnosť aj zmyselnosť. ,,Boho“ štýl je na to ako stvorený a sme presvedčené, že sa v ňom nájde každá žena. Pretože v každej z vás je ukrytá bohyňa, len ju musíte vypustiť von.

1 2 3 4 5 6 7 9

Foto: Pinterest