Ak vás zaujíma, aký ste typ osobnosti, no nemáte rady siahodlhé dotazníky, toto je presne to, čo hľadáte. Stačí sa lepšie pozrieť a bez dlhšieho rozmýšľania si vybrať jeden obrázok. Na základe toho zistíte, čo vo vás skutočne drieme. 

Takže ešte raz. Lepšie sa zahľaďte na obrázok s piatimi typmi pierok. Nerozmýšľajte však dlho, vyberajte pomocou intuície a akéhosi vnútorného pocitu. Hotovo? Poďme teda na to. :)

1. Mier, pokoj a harmónia

Ste veľmi vyrovnaný a pokojný človek. Ušľachtilá duša, milujete pomáhať iným. Veľmi jednoducho nadviažete komunikáciu aj priateľstvo. Vyhľadávate však niekoho, kto zdieľa rovnaké názory a hodnoty.

2. Ste veľmi prispôsobivá

Okamžite sa aklimatizujete, rýchlo sa učíte nové veci. Priateľom odovzdávate len to najlepšie, no zároveň to isté očakávate aj vy od nich. Rada si vychutnávate pocit samoty, vtedy sa najlepšie ponoríte do svojich myšlienok a úvah.

3.  Nezávislá duša

Najlepšie vás definuje slovo „nezávislosť“. Milujete riziko, napätie a pre splnenie svojich snov urobíte čokoľvek. Nezlomí vás pád ani zlyhanie, práve to je pre vás tou najväčšou lekciou. Pozor na výber priateľov, môžu vás využívať.

4. Silná osobnosť

Máte obrovskú fantáziu a dokážete veci veľmi analyzovať. Vďaka vašej silnej osobnosti ste neprehliadnuteľný človek. Klamári pri vás nemajú najmenšiu šancu, no mali by ste sa menej zaoberať vecami, ktoré nedokážete ovplyvniť. Viac si užívajte.

5. Rodený umelec

Máte výbornú tvorivosť a kreativita u vás nepozná hranice. Najhoršie však je, že svojím schopnostiam nedôverujete a často sa podceňujete. Nebojte sa zlyhania, máte výnimočný zmysel pre detaily. Ostatným dávate zo seba len to najlepšie, no ak niekto nerobí to isté, odstrihnete ho.

Foto: YouTube, giphy.com | Zdroj: themindsjournal.com