V slovenskom šoubiznise pribudol ďalší prominentný párik, ktorý len pred malou chvíľou oznámil čerstvé zásnuby. Luxusným prsteňom na ruke sa pochválila krásna modelka Michaela Gašparovičová, ktorá je známa pod prezývkou Mia Bella. 

Očarujúca blondínka zažila skutočne nádherný zážitok priamo v srdci jedného z najromantickejších miest na planéte. Jej dlhoročný partner jej totiž pripravil veľkolepé prekvapenie na exotických Maledivách. Pôvabná kráska práve dnes zverejnila exkluzívne zábery, ktorými všetkým oznámila túto radostnú správu.

mia bella

Žiadosť o ruku, akú by Mii mohla závidieť nejedna žena, sa tak odohrala počas spoločnej dovolenky na krásnom ostrove. Obaja zaľúbenci doslova sršia šťastím a je vidieť, že si túto udalosť spoločne výborne vychutnali.

Novopečeným snúbencom gratulujeme k veľkému životnému rozhodnutiu a prajeme im ešte veľa spoločne prežitých rokov. Musíme uznať, že modelke a jej snúbencovi to spolu skutočne veľmi pristane! Kráska sa dokonca pochválila aj nádherným prsteňom, ktorý už hrdo nosí na svojej ruke.

mia bella

mia bella

Zdroj: Instagram/MiaBellaOfficial | Foto: Instagram/MiaBellaOfficial