Populárna šou Československo má Talent je znovu rozbehnutá v plnom prúde. Každú sobotu večer si tak môžeme užiť dokonalý relax pri sledovaní šikovných ľudí, ktorí prichádzajú pred porotu ukázať všetko, čo sa v nich skrýva. Niekedy sa však stane, že súťažiaci vystúpia z úplne inej pohnútky.

Do Talentu zavítal neznámy pán, ktorý sa usadil pred mikrofón s gitarou v ruke. Spoločnosť mu robila aj usmievavá dáma – jeho dlhoročná partnerka. Muž menom Roman Kočík sa rozhodol zaspievať romantickú pieseň vlastnej tvorby venujúcu svojej drahej polovičke. Krátko nato sa však pred očami celého publika odohralo niečo, na čo zrejme nikto tak skoro nezabudne!

cesko slovensko ma talent zasnuby

Muzikant v jeden okamih siahol do vrecka a počas spievania odrazu vytiahol červenú zamatovú škatuľku. V tej chvíli už zrejme každý v miestnosti tušil, čo sa bude diať. Porotcovia zostali v nemom úžase a rockerke Marte Jandovej sa dokonca roztriasli ruky. Nadaný spevák totiž pred očami všetkých divákov požiadal svoju milú o ruku, pričom jej podal nádherný prsteň s veľkým kameňom!

Sympatická blondínka ostala v úprimnom šoku a okamžite sa hodila svojej láske do náručia. Tým mu jasne vyjadrila jednoznačné ÁNO. Dvojica sa tak postarala o poriadnu senzáciu, keď sa priamo na pódiu odohrala asi najromantickejšia scéna, akú sme v tejto šou mohli vidieť! Ak sa chcete o tomto šťastnom páriku dozvedieť viac, sledujte najnovšiu epizódu Talentu už dnes večer na TV JOJ.

cesko slovensko ma talent

Zábery z unikátnych zásnub

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk