Populárna šou Let’s Dance prišla do svojho veľkého finále, ktoré doslova elektrizovalo emóciami. Po dvoch mesiacoch sa diváci dozvedeli meno nového kráľa tanečného parketu!

Ôsmu sériu Let’s Dance ukončilo deviate kolo, do ktorého sa prebojovali tri tanečné páry. V nedeľu večer prebehol vyrovnaný súboj herečiek Gabriely Marcinkovej s Matyášom Adamcom, Janky Kovalčíkovej s Vilémom Šírom a moderátora Vratka Sirágiho s Annou Riebauerovou.

Náročnosť súťaže sa vystupňovala až do troch tancov. Jeden vybrala porota, ďalší si zvolili samotní účinkujúci z predchádzajúcich kôl a čerešničkou na torte sa stal showdance. Napriek tomu, že sa všetky dvojice postarali o skutočné umelecké zážitky, divácke SMS hlasy rozhodli, že po minuloročnom víťazovi Jankovi Koleníkovi prebrala štafetu jeho kolegyňa Janka Kovalčíková.

Talentovaná východniarka išla na maximum od úplne prvého kola, a tak niet žiadnych pochýb o tom, že prestížny titul skončil v správnych rukách. ,,Gratulujem, Janka. Zaslúžené viťazstvo, tento rok boli excelentní všetci, ale zaslúžené viťazstvo,“ pristálo medzi stovkami blahoželaní na Facebooku Let’s Dance. ,,Môžem ísť spokojná a šťastná spať. Zaslúžené víťazstvo,“ napísala po vyhlásení kráľovnej tanečného parketu Katarína.

,,Jupí, teším sa veľmi, veru boli veľmi zlatí a Janka s Vildom to od začiatku som ich tipovala do posledného kola, veľmi sa s nimi teším a zo srdiečka im obom gratulujem, boli skvelí,“ podelila sa o nadšenie Alexandra, pričom viac reakcií nájdete nižšie. Janke a Vildovi srdečne gratulujeme a rovnako tak aj Gabike a Matyášovi ku krásnemu druhému miestu a Vratkovi a Aničke k tretiemu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Divácke reakcie na finále Let’s Dance

Zdroj/Foto: Facebook/Let’s Dance