Ani 10. ročník Česko Slovensko má talent sa nemohol zaobísť bez účasti Jozefa Pátroviča, ktorý sa hneď v úvode šou dostal do šokujúcej situácie. Postarala sa o to televízia Joj. A hoci diváci sa na jej výmysle poriadne pobavili, Jožko zostal dotknutý.

Jojka ešte pred štartom jubilejnej série avizovala, že sa diváci môžu tešiť na brata Jozefa Pátroviča. V nedeľu večer sa teda oba národy zoznámili s Eugenom, ktorý tvrdil, že je Pátrovičov súrodenec. Pri vystúpení sympatického pána bol zhodou okolností aj jeho údajný príbuzný. Ten ničomu nerozumel – obzvlášť, keď sa si obaja začali dávať kontrolné otázky ohľadom spoločného otca.

Po chvíľach napätia sa ukázalo, že Eugen je iba maska, pod ktorou sa skrýva známy raper Patrik Vrbovský. Rytmus svojím speváckym a hereckým talentom všetkých v dobrom šokoval, jediný, komu nebolo do smiechu, bol sklamaný Jozef. 

„Zneuctili môjho otca. Ja to nejdem prežiť. Štyridsať rokov je po smrti a oni ho takto zosmiešnia. Je to najväčšie svinstvo. Ja som si myslel, že skolabujem,“ vyjadril sa pre Nový Čas rodák z Prievidze, ktorý situáciu nemieni nechať len tak, a to napriek tomu, že sa mu manžel Jasminy Alagič niekoľkokrát ospravedlnil aj mimo kamier.

„Ja im odpúšťam, čo urobili mne. Ale môj otec im neodpustí. Za môjho otca vysúdim 400-tisíc eur,“ pokračoval Pátrovič, ktorému sa vraj rodina za opätovné účinkovanie v Talente otočila chrbtom. „Moji súrodenci, všetky moje sestry, mi nadali, nechcú mať nič so mnou spoločné. To je najhoršie. Musím očistiť svojho otca,“ nechal sa počuť smutný vymetač kástingov.

Čo na reakciu 81-ročného dôchodcu hovorí televízia? „V zápletke okolo pána Pátroviča sme postupovali citlivo, aby sme sa ho nedotkli. S pánom Pátrovičom máme korektné vzťahy a chceme, aby to tak aj naďalej zostalo. Za všetko nakoniec hovorí televízny záznam, kde sa po odhalení pointy pousmial,“ vyjadrila sa PR manažérka Jojky Katarína Procházková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvjoj, joj.sk