Rastie nám tu nová celebrita – donedávna neznáma Jasmina Alagič sa za pol roka vyhupla medzi prvotriednych prominentov. K vzostupu jej síce pomohol najmä premieľaný vzťah s Rytmusom, no jedno je jasné – Alagič je magnetom pre divákov a za to, že sa jej tvár objaví na obrazovkách, dostane astronomický honorár!

Jasmina Alagič sa dostala do povedomia vďaka moderovaniu speváckej šou Superstar. I keď v nej brunetka nezanôtila ani jeden tón, jej spojenie s muzikou bolo navždy spečatené. Televízia Markíza ju teda oslovila do ďalšieho známeho hudobného projektu Tvoja tvár znie povedome. Vďaka jej rastúcej popularite to bola stávka na istotu, ktorá však vyjde televíziu poriadne draho.

jasmina alagič

Vie Jasmina spievať?

Jasmina už nejaký ten mesiac tvorí pár s Rytmusom a práve on je dôvodom raketového vzostupu doposiaľ neznámej moderátorky. Mnohí špekulujú, že obsadiť brunetku do speváckej šou bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností so spevom je len ťahom na zvýšenie sledovanosti, keďže niet dňa, aby sa o kontroverznom páriku nenapísal aspoň jeden bulvárny článok. Z Alagič sa stala popredná celebrita, ktorá si zrazu môže vyberať a práve preto ju televízia musela nalákať na poriadný balík peňazí.

Exotická kráska má balkánske korene a v žilách jej prúdi temperamentná južanská krv, čo nám už viackrát dokázala cez svoje Insta stories. Napriek tomu, že sme ju v nich už párkrát počuli spievať, väčšina jej doterajších popevkov sa niesla výhradne v parodickom duchu. Ako sa teda popasuje so skladbami v Tvoja tvár znie povedome, sa musíme nechať prekvapiť. Veríme však, že to dopadne lepšie ako jej muzikálny trapas, ktorý vystrúhala v roku 2009 na súťaži Miss – moderátorkina falošná hra na saxofóne sa stala nezabudnuteľnou (pripomeňme si jej výkon —> TU). Prsty ju toho večera síce nepočúvali, no rytmus vo svojom tele nezaprela.

Koľko za šou zhrabne?

Ako uvádza Nový čas na základe výpovede zdroja z televízie, ide o sumu 2000 – 2500 € za jednu časť. Za celú šou, to jest 10 častí, sa Jasminin honorár vyšplhá až na 25 000 €. Vyzerá to tak, že páriku ostane dostatok peniažkov na ich hedonický život. Ktovie, možno Rytmusova balkánska kráska bude o chvíľu zarábať viac než on.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram