Hon za peniazmi a slávou človeka mnohokrát zaslepí natoľko, že je ochotný raniť aj tých, pre ktorých znamenal doslova celý svet. Najnovšie sa to potvrdilo v prípade populárnej instagramovej modelky, ktorá svoju lásku zradila rovno v priamom televíznom prenose.

Poriadnu podpásovku sa rozhodla svojmu partnerovi uštedriť populárna britská modelka Bianca Gascoigne. Potom, ako nastúpila do reality show Big Brother, sa kráska rozhodla, že sláva, peniaze a poriadny rozruch sú pre ňu na vyššom mieste ako láska. Mladému MMA zápasníkovi CJ Meeksovi, s ktorým tvorila pár od roku 2015, nasadila parohy v priamom prenose. Tolerantný Meek nemal s účasťou svojej partnerky v televíznej show najmenší problém a jediné, o čo ju žiadal bolo, aby sa správala slušne.

Meek plánoval svoju lásku po návrate z reality show požiadať o ruku a založiť si ňou rodinu. Jeho plány aj srdce však Bianca roztrhala na kusy priamo pred očami televíznych divákov. Svojho zápasníka vo vile vystriedala za futbalistu a bez akejkoľvek hanby predviedli pred kamerou poriadne horúce scénky. Ako Meek informoval médiá, po tomto incidente sa odsťahoval zo spoločnej domácnosti, zmenil si telefónne číslo a zablokoval akékoľvek kontakty s jej rodinou či priateľmi. Je len veľmi ťažké predstaviť si, ako asi musí bolieť takáto zrada, na ktorú sa pozerá celý svet, vrátane vašej rodiny či priateľov.

Foto : Facebook/Bianca Gascoigne, CJ Meeks, Instagram/Bianca Gascoigne