A je to tu! Poznáme ďalšiu identitu jedného zo súťažiacich, ktorý v novej jubilejnej sérii reality šou Farma po boku zvýhodnených celebrít zabojuje o mastnú výhru 75 tisíc eur. Podarí sa tomuto mladému fešákovi zamiešať karty?

Po kontroverznej blondínke Karin, modelovi Michalovi či mamičke Lenke prichádza ďalšia tvár z tábora „chudobných farmárov“. Predstavujeme vám čerstvú krv v podaní kráľa diskoték Juraja Solčanského. Chcete o ňom vedieť niečo viac?

Juraj vystupuje na verejnosti pod prezývkou Juronesky a snaží sa presláviť vlastnou hudbou, keďže rapovanie považuje za jeden zo svojich TOP talentov. Najväčšou motiváciou sú preňho podľa všetkého peniaze, keďže si dokonalý život predstavuje s vyloženými nohami na pláži, s drinkom v ruke a poriadnym balíkom bankoviek.

A ako by opísal sám seba? „Som zábavný, komunikatívny, sebavedomý, odvážny. Kamarát by dodal, že lenivý,“ uviedol rodák z Nitry pred nástupom na Farmu. Nezabudol pri tom odhaliť hráčsku taktiku – bude sa jednoducho „robiť, že robí“.

Napriek tomu, že ho baví bujarý a slobodný život, má Juraj doma stály šestročný vzťah. Nepodľahne však šarmu krásnych súperiek, ako sú sestry zo speváckej dvojice Twiins či zvodná súperka Karin Dvořáková? To ukáže len čas!

Ukážka tvorby Juraja Solčanského ?

https://youtu.be/KOHwLc_G9zo

Foto: YouTube, Facebook, Instagram l Zdroj: Markiza.sk