Legendárni (ex)manželia Mojsejovci sa do pamäte Slovákov zapísali predovšetkým vďaka kontroverznej reality šou, v rámci ktorej sa do luxusnej vily na Pereši nasťahovalo hneď niekoľko odvážlivcov. Honosnému domu však nadobro odzvonilo rovnako ako vzťahu známej dvojice.

Po tom, čo v roku 2012 Mojsejovci oficiálne potvrdili rozvod, sa ich cesty nadobro rozdelili napriek tomu, že sa dodnes ich mená spájajú v bulvári kvôli peniazom a majetkovým vyrovnaniam. Zatiaľ čo Nora „na manželský život nezanevrela“ a dlhší čas po rozvode vstúpila do zväzku s Kabrheľom (a následne ho opäť ukončila), Braňo našiel skutočnú oporu v doteraz nemedializovanej žene.

Braňo a Janka spolu tvoria pár takmer 6 rokov, a teda tesne od hudobníkovho ukočenia partnerstva s legendárnou Norikou. Napriek tomu sa však o blonďavej podnikateľke veľa nepovedalo či nenapísalo. Slovenský spevák si svoju druhú polovičku totiž drží v tajnosti a často sa o nej v médiách nevyjadruje.

Nám sa však zábery muzikantovej osudovej lásky podarilo „vyňúrať“, a tak vám prinášame zábery Jany, ktorá nahradila miesto kontroverznej (kedysi) blondínky z Pereša. Tak čo, vidíte medzi dievčatami nejakú podobu alebo sa podľa vás rozhodol Braňo siahnuť po úplne novom type?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook, YouTube