Vyzerá to tak, že prišlo na Kaliho slová. Raper sa totiž doposiaľ už niekoľkokrát vyjadril o konci svojej karéry, v rámci ktorej vraj už dosiahol vrchol, a preto je podľa neho na čase odísť. Fanúšikovia však stále dúfali, že si to ešte rozmyslí. Novinka Je čas je ale dôkazom, že to Kali myslí vážne.

„Nevieš si predstaviť, ako ťažko sa mi píše tento text. Keď mi idú hlavou všetky tie koncerty. Tie chvíle strávene s mojimi na cestách. Tá emócia sa vracia späť, keď plný dom kričí naše meno. Keď pozriem na svojich chalanov a každý ukáže na svoju ruku. Na husiu kožu z toho, čo sa v tých kluboch a na tých festivaloch deje. Je to tak silný pocit, že viac už bude len narodenie mojej dcéry..,“ takto sa prihovára na začiatku skladby Je čas Kali fanúšikom. Pri slovách, z ktorých cítiť smútok, určite nejednému z nich stisne srdce, dokonca možno vyjde i slza.

kali

Ďakujem za tie roky…

Žiaľ, nedávno vydaný album Dovi Dopo, na ktorom nájdete aj nostalgickú novinku, bude Kaliho zrejme na dlhšiu dobu posledným, keďže sa raper poctivo pripravuje na rolu otca a všetok svoj čas a energiu chce venovať najmä rodine. Bez rozlúčky by to však nešlo, a preto je táto skladba venovaná každému, kto pri raperovi počas jeho kariéry stál. „Ďakujem za tie roky, ktoré mohol som stráviť s vami. Veľakrát by som vrátil čas. Ale nejde to vrátiť, nejde to vrátiť, čo bolo v nás. Ďakujem za tie roky, ktoré ste pri nás stáli . Ďakujem všetkým za tú jazdu všetkých jázd. A za 5 minút slávy, ktorú ste nám dali, ale už je ten čas…,“ spieva jeden z najpopulárnejších slovenských hudobných interpretov v zrejme najdojímavejšom songu jeho kariéry.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram//dezertkalimusic