Za oknami máme ešte stále zimu a na väčšine územia Slovenska sneh. Rozhodli sme sa teda, že sa aspoň na malú chvíľu vrátime do leta, a to vďaka krásnej moderátorke Jasmine Alagič a multitalentovanému čávovi Lukášovi Kimličkovi. Táto dvojica totiž ešte počas uplynulého roka absolvovala fotenie pre letné vydanie magazínu Emma. Vstúpte s nami do zákulisia!

Jasmina Alagič, ktorá je aktuálne v radostnom očakávaní svojho prvého dieťatka, sa ešte minulý rok zúčastnila fotenia pre obľúbený dámsky magazín Emma. Keďže išlo o júnové číslo, aj fotenie prebiehalo v sviežom a letnom duchu, o čo sa postaral úžasný návrhár, vizážistka, stylista a fotograf v jednej osobe Lukáš Kimlička.

Jasmina Alagic

Z fotoshootingu vznikol aj krátky záznam, vďaka ktorému budete mať možnosť vidieť, ako vyzerá zákulisie práce fotografa a modelky – tou sa na malú chvíľu stala práve očarujúca Jasmina v plavkách. Keďže vonku nepanovalo ideálne počasie, Lukáš sa rozhodol, že fotenie prebehne v bratislavskej botanickej záhrade, pričom viac si už môžete pozrieť v samotnom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/jasmina_alagic, emma.magazine