Počas uplynulého víkendu sa najúspešnejší slovenskí herci stretli na udeľovaní národných filmových cien Slnko v sieti. Na prestížne podujatie zavítala aj Kristína Kanátová s maminou.

Kristína Kanátová má vo svojej kariére za sebou množstvo projektov, avšak do najväčšieho povedomia ju dostala až postava Evy zo seriálu Mama na prenájom. Vyštudovaná herečka stvárňuje prísnu a zákernú riaditeľku kliniky, ktorá nemá s nikým a s ničím zľutovanie.

Kto umelkyňu sleduje na Instagrame, vie, že v realite je úplne iná ako jej populárna rola. V skutočnosti je Kika veľmi milá a usmievavá osôbka, ktorú možno málokto pozná aj ako veľkú milovníčku všetkých rastlín a najmä byliniek.

Aj herečkin imidž je na míle vzdialený od toho Evinho. Na nedávnom podujatí Slnko v sieti by ju fanúšikovia možno ani nespoznali. Dlhé elegantné šaty, jemné vlnky a ofina začesaná do boku spravili z brunetky úplne inú ženu. Obľúbená kráska vyvenčila v spoločnosti aj svoju maminu, ktorá však pôsobí skôr ako jej sestra. Pozrite sa, aká je to kočka!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: RTVS, Instagram/kristina_kanatova, mamanaprenajom.markiza