Nielen divákov televízie JOJ, ale predovšetkým kolegov a príbuzných modela Róberta Gabriela Vrtíka hlboko zarmútila správa o jeho náhlom skone. Kým spočiatku sa vynárali dohady o údajnej samovražde, teraz sa v prípade začína skloňovať slovo vražda!

Róbert Gabriel Vrtík sa zviditeľnil minulý rok, keď počas účasti v jojkárskej šou Bez servítky pohostil hladných návštevníkov rýchlou vifonkou. Jeho tvár sa však pred kamerami neobjavila len jediný raz – mladík si zahral napríklad aj v klipe rapera Bokiho.

robert vrtik bez servitky

Sympatický model spolupracoval so spoločnosťou Komparz Bratislava, ktorá na sociálnej sieti venovala zosnulému 22-ročnému mužovi úprimnú spomienku. ,,Spomínam teraz na posledné štyri roky, kedy sme s tebou intenzívne spolupracovali a mali možnosť ťa spoznať. Ty si nebol len taký obyčajný komparzista, nie nie. Bol si viac. Bol si veľmi dobrý chalanisko a vždy, keď sme ťa mali na pľaci, vždy to bola o niečom inom tá partia. Spolu s tebou ste tvorili akúsi rodinu na pár hodín,“ objavilo sa na Facebooku.

Hoci prvé zistenia poukazovali na obesenie vlastným zavinením, Róbertova sestra Gabriela neskôr priniesla zarážajúce informácie. „Polícia všetko vyšetruje, dokonca to mohlo byť aj tak, že môjho brata niekto zabil. V tú osudnú stredu mal napadnúť v Bratislave nejaký muž, ktorý vyšiel z väzenia, ženu a môj brat ju mal akoby zachrániť. Viac neviem, polícia všetko rieši, sami nevieme, čo sa mohlo udiať,“ vyzradila pre Čas.sk užialená príbuzná.

robert gabriel vrtik

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, Robert Gabriel Vrtík