Nie nadarmo sa hovorí, že kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí. Ak totiž jedno alebo druhé zadržiavate, môžete si spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Influencerka Vitória De Felice Moraes skončila dokonca na malú chvíľu na vozíku!

Vitórii De Felice Moraes, na Instagrame vystupujúca ako Viih Tube, pokazila radosť z nedávneho festivalu veľká bolesť. Hudobnej akcie Rock in Rio Lisboa 2022 sa zúčastnila s priateľom Eliezerom, pred ktorým sa hanbila si prdnúť.

Mladá kráska vetry zadržiavala dovtedy, kým ju na letisku nedali pre veľkú bolesť na vozík. Spočiatku, samozrejme, netušila, čo sa deje, až lekári jej povedali, že je na vine obyčajný prd. O svoju skúsenosť sa influencerka podelila na Instagrame, aby ľudí upozornila, čo môže spôsobiť úmyselné neprdenie. Označila pri tom aj brazílsku speváčku Pocah, ktorá si pri novom frajerovi prešla niečím podobným začiatkom roka.

,,Zobudila som sa o 5:30 na silnú bolesť žalúdka a skončila som v nemocnici. Išlo iba o nahromadené prdy. Dievčatá, nehanbite sa prdieť pred chlapom, pretože skončiť v nemocnici s takouto diagnózou je omnoho trápnejšie,” odkázala sledovateľkám na sociálnej sieti 27-ročná umelkyňa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/pocah, viihtube