Ako zaujme ženu chlap, ktorý vyzerá… obyčajne? Odborník na online zoznamky Brock O’Hurn hovorí, že je výhodnejšie stráviť hodinu pri fotení, ako 10 hodín pri tvorbe profilu. Čo teda urobiť? 

Online profily sú v dnešnej dobe nastavené tak, že v prvom rade nás zaujme fotka. Už dávno sú preč časy, kedy si niekto čítal sprievodné informácie o výške, (dĺžke) či farbe očí. Brok O´Hurn je statný, dvojmetrový chlap, ktorý by do extázy priviedol asi aj babičku. Herec, model a podnikateľ má na svojom Instagrame viac ako dva milióny followerov, o úspechu by teda už mal čo – to vedieť. Ako sám hovorí, celé je to iba o danom momente. Nikdy nad fotkami príliš nerozmýšľa, jednoducho cvakne.

Zack, obyčajný, priemerne vyzerajúci chlap, sa snažil napodobniť Brockove pózy a.k.a ,,Ležérne sa naťahujem s rozopnutou košeľou“ či ,,Frajer v bazéne“. Rýchlo však zistil, že tadiaľ cesta nevedie.

,,Ukáž svetu, aký v skutočnosti si,“ radí model. Zack neváhal, vzal si Brockove rady k srdcu a jeho sympatické momentky sú dôkazom, že nič nie je stratené. ,,Seksi si sem už prišiel, len si si to neuvedomil,“ dodal. Ktorého by ste si vybrali vy? 🙂

06

Foto/ Video: YouTube, Instagram