Tak sme sa dočkali! Začiatok novej jubilejnej Farmy X je už doslova za rohom a diváci len napäto čakajú, čo prinesie desiata séria plná šokujúcich zmien. Na schátraný statok zavítajú známe tváre, ani tie však netušili, akými krutými pravidlami sa budú musieť najbližšie týždne riadiť.

Ako sme vás nedávno informovali, súťažiaci budú zo začiatku rozdelení do dvoch skupín – bohatí a chudobní. To je však len jedna z troch základných fáz. Potom nasleduje zjednotenie (kríza) a celá súťaž sa zakončí fázou s názvom „Nový život“.

Všetky informácie o jednotlivých fázach a nových pravidlách Farmy nájdete >>>TU<<<

Príchod na statok

V predchádzajúcich sériách sme boli zvyknutí na náročný príchod na Farmu. Súťažiaci sa rozdelili do niekoľkých skupín a s batožinou v ruke sa prebrodili cez ťažký terén. Tentokrát to bude iné! Dvanásť „chudobných“ farmárov síce putovalo na schátraný statok spoločnou cestou, no to ešte netušili, čoho budú po pár minútach svedkami.

Popri udýchaných, unavených a zmohnutých nováčikoch prefrčala luxusná limuzína s celebritnými súťažiacimi. To, že sa v nablýskanom aute nachádzajú ich budúci súperi, však „obyčajní“ ľudia vôbec netušili. Mohli za to najmä tmavé sklá, vďaka ktorým nebolo možné vidieť známe osobnosti pijúce šampanské, zatiaľ čo ich vozidlo dopravilo priamo pred budúce obydlie. Zábery z luxusnej jazdy v limuzíne nájdete >>>TU<<<.

Šok pre obe strany

Po tomto nečakanom príchode nasledoval pre súťažiacich ďalší šok. Takto nekompromisné a predovšetkým nespravodlivé pravidlá nečakali ani samotné celebrity, ktoré svoje prvotné emócie vôbec neskrývali. „Ale veď oni nás budú neznášať, chudáci,“ prehlásila moderátorka Brychtová. „Myslela som si, že tu budeme mať všetci rovnaké podmienky a zo začiatku.. fakt sa mi to nezdalo fér voči tým ľuďom,“ naďalej neskrývala svoje udivenie.

Svoj názor, samozrejme, vyjadrili aj znevýhodnení farmári. „Načo sú tu? Načo už len oni potrebujú peniaze,“ znela jedna z reakcií, pričom ďalší sa pridávajú, „Je to neférové, bojujeme o rovnakú výhru, mali sme mať rovnaké podmienky a vymoženosti!“ Tento rozvrat vyvolal obrovskú drámu a hneď od začiatku súťaže je tak jasné, že to bude poriadne drsné!

Prvé informácie o nových farmároch z radu chudobných nájdete >>>TU<<<

Foto: YouTube l Zdroj: Pluska.sk