Hoci raper Patrik Rytmus Vrbovský a popová speváčka Dara Rolins oznámili svoj rozchod len pred niekoľkými týždňami, ich vzťah mal skončiť už dávno predtým. O oboch sa dokonca objavili informácie, že už majú nové známosti. Tie sa síce napokon nepotvrdili, avšak dokazuje to skutočnosť, že obaja umelci nemajú o nápadníkov či nápadníčky núdzu.

Najmä okolo 45-ročnej speváčky sa chlapi vždy točili, ale horšie na tom so ženami nebude ani taký úspešný muž, akým Rytmus bezpochyby je. Medzi jeho nápadníčkami sa možno nachádza aj jedna z najznámejších péčkových herečiek na scéne filmov pre dospelých. Je ňou 29-ročná Češka Nikola Jirásková, v brandži známa pod menom Nessa Devil.

Obaja sa osobne poznajú, navzájom sa na Instagrame followujú a často si na tejto sociálnej sieti vymieňajú srdiečka, respektíve lajky. Rodáčka z Ostravy nedávno dokonca komentovala raperovu fotku, ako inak, srdiečkom. Žeby sa nám na scéne objavil nový párik? Veď atraktívnej brunete so „zbraňami hromadného ničenia“ na hrudi by odolal len máloktorý chlap.

Komentár Nessy Devil (nikolbxg) na Rytmusovej fotke

Nikola Jirásková a.k.a. Nessa Devil

Telo a rajcovné spodné prádlo Nikoly Jiráskovej nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram