Reality šou Farma X ani nezačala a už vyvolala rozruch širokej verejnosti. Skalní fanúšikovia bojkotujú zmenu moderátorky, pričom ostatní len neveriacky krútia hlavami nad zaradením celebrít medzi súťažiacich na schátranom statku.

Všetky tieto zmeny spôsobil stereotyp, ktorý nastal vo vidieckej šou po deviatich rokoch na televíznych obrazovkách. Tvorcovia sa tak rozhodli siahnuť po novom koncepte, a to úplne odlišnom od doterajších sérií.

Zatiaľ čo predchádzajúce roky trápil farmárov predovšetkým ťažký hlad a náročná práca, tentokrát to bude iné. Podstatou jubilejnej série bude spoločenský status, ktorý má deliť ľudí na mocných a obyčajných, bohatých a chudobných. A práve to je dôvodom, prečo na statok zavítajú aj známe tváre zdieľajúce s ostatnými súpermi jeden príbytok.

Bude to kruté a nespravodlivé. Pôjde o autentickú realitu a prežije iba ten, kto ju pochopí a dokáže sa jej vzoprieť. Aj toto bude nová Farma X!“ Znie vyjadrenie zo strany televízie Markíza.

Prečo dostala Kveta Horváthová stopku?!

Nové informácie odhalili aj možný dôvod, kvôli ktorému mohla dostať hviezdna moderátorka stopku po deviatich rokoch účinkovania v jej obľúbenom projekte. Tým, že sa do súťaže zapojili aj celebrity blízke markizáckej tvári by totiž mohlo dôjsť k pochybnostiam o jej nestrannosti.

Zrejme práve preto siahol štáb po Eve „Evelyn“ Kramárovej, ktorá je známa v menšom okruhu slovenských celebrít než iné a skúsenejšie moderátorky, i keď i tie by mali o jej miesto nepochybný záujem.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram