Martina Zábranská a Adam Bardy v seriáli Mama na prenájom stvárňujú vymyslených manželov. V skutočnosti však pôvabná hnedovláska tvorí pár s úplne iným hercom pochádzajúcim od našich západných susedov.

28-ročná kráska už dlhé roky pôsobí v rádiu a Slovákov minulý rok sprevádzala aj v šou Let’s Dance. Hoci Martina Zábranská nemá vyštudované herectvo, zahrala si v rozprávke Zakliata jaskyňa. Jej talent si všimli aj v Markíze a obsadili ju ako jednu z hlavných postáv  v projekte Mama na prenájom.

mama na prenajom

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bratislavčanka má teraz plné ruky práce, no v súkromí sa snaží venovať priateľovi Jiřímu Dvořákovi, ktorý je v Čechách známym hercom. Aj keď je medzi hrdličkami viac ako 27-ročný vekový rozdiel, dvojici to vôbec neprekáža a hejterov ignoruje.

,,Je mi jedno, kto si čo hovorí, už od Let’s Dance sa negatívne komentáre snažím filtrovať,“ prezadila Maca pre Nový Čas víkend. „Byť zaľúbená je super, veľmi mi vyhovuje, že si naozaj rozumieme, vieme sa porozprávať na každú tému, vzájomne sa počúvame. Jirko je úžasný partner a hlavne nekonfliktný, tak nám všetko klape,“ dodala moderátorka, ktorá je vo vzťahu veľmi šťastná.

maca zabranska

maca zabranska

Zdroj | Foto: Nový Čas víkend, markiza.sk, Instagram/macazabranska