Evu Kramerovú poznáme ako veselú kopu, ktorá všade navôkol rozdáva radosť a ľudí zabáva svojím jedinečným zmyslom pre humor. Málokto by tak do Evelyn povedal, žeby ju mohli sužovať psychické problémy.

Evelyn sa síce z televíznej obrazovky stiahla, no priaznivcov stále baví na Instagrame či v podcaste jauuu, PS: to bolelo, v ktorom s kamarátkou Petrou Polnišovou riešia srdcové záležitosti rôzneho druhu. Práve s Peťou si komička nedávno vyrazila do Ríma, kde si jej duša konečne „vyhodila z kopýtka“.

,,Tak nejak som si povedala, že život sa má aj nejako žiť, nie len overthinkovať a pracovať a to som dlhú dobu robila bez toho, aby ma to nejak duševne napĺňalo. Bojovala som mesiace s depresiami a každý, kto to zažil, vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj… ale nie je, ide to pomaličky, veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré :),“ šokovala o svojom vnútri bývalá moderátorka reality šou Farma.

,,Je to strašidelné v tom, že necitite žiadnu radosť, vlastne cítite len beznádej a pre nás emotívnych je necítiť žiadnu emóciu ako hotové peklo,“ pokračovala vo svojej úprimnej spovedi Evelyn, ktorej v najťažších životných chvíľach pomohla najmä veľká podpora rodiny a priateľov.

,,Nebáli sa mi povedať (1000-krát dookola), že to prejde a že raz bude dobre, (aj keď som tomu neverila), po mesiacoch prichádzajú dni, keď naozaj dobre je… asi preto som nesmierne rada za dni plné smiechu a ľahkosťi, ako boli tieto. Tak len že trpezlivosť prináša nielen ruže, ale aj pokoj na duši,“ napísala známa kráska k snímkam z víkendového výletu v Taliansku. A hoci videla nula pamiatok, z jedného z najväčších európskych miest si odniesla skvelý zážitok a pripomenula si, v čom všetkom vie byť život krásny. ,,Možno nie je nádherný každý deň, ale o to viac si vážim, keď také sú,“ uzavrela Evka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh