Petra Vajdová (32) v súčasnosti prechádza mimoriadne turbulentným obdobím a po odstúpení z tanečnej šou Let’s Dance mala poslať do divadla smsku, v ktorej vraj dáva výpoveď. Divadlo však tvrdí, že herečka je momentálne iba PN, na základe čoho ju musia v predstaveniach, v ktorých účinkuje, nahradiť.

Petra Vajdová musela po nepríjemnom zranení a spŕške kritiky od divákov odstúpiť z tanečnej súťaže Let’s Dance napriek skutočnosti, že jednoznačne patrila medzi najväčších favoritov celej súťaže. Krátko na to však zrejme na Petru doľahol stres z celej situácie a pod tlakom emócií poslala divadlu šokujúcu sms-ku, v ktorej dáva výpoveď. Divadlo však tieto tvrdenia rázne odmieta prijať a tvrdí, že herečka je len PN, kým sa nezotaví po fyzickej aj psychickej stránke.

Momentálne si však divadlo musí nejak poradiť aj bez skvelej Vajdovej, na ktorej miesto už našli zaujímavú náhradu. V predstavení ,,Polnočná omša“ sa tak v jednej z hlavných úloh predstaví kontroverzná herečka, ktorá má na rováši taktiež poriadny škandál. Natália Puklušová (32) mala mať údajne v minulosti románik so ženatým Andym Krausom, čo napokon vyústilo do nepríjemného rozvodu, hoci spolu dvojica nakoniec neostala. Natália mala síce podľa Plusky na naštudovanie celej hry len šesť dní, no neľahkej úlohy sa zhostila s absolútnym prehľadom. Petra bude zrejme potrebovať ešte nejaký čas na zahojenie vážneho zranenia nohy, rovnako ako aj na psychický odpočinok.

Puklušová nahradí dočasne Vajdovú

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook